301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Kasım 2016 - Pazar 09:10 Bu haber 2242 kez okundu
 
TÜMATA'DAN ÜÇ GÜNLÜK PROGRAM
Dünyaca ünlü Müzikterapist ve Tasavvuf Üstadı Dr. Rahmi Oruç Güvenç, ergoterapist eşi Azize Andrea Güvenç ve Tümata ekibi ile birlikte Münih'te Konser, Sema akşamı, Tasavvuf ve Müzikterapi Semineri gerçekleştirecek.
Etkinlik Haberi


25 Kasım Cuma akşamı Mohr Villa'da gerçekleşecek olan konserde çok eski Orta Asya ve Tasavvuf musikisi eserleri, geleneksel enstrümanlar eşliğinde icra edilecek. Konserde çeşitli Orta Asya ve şaman kültüründen dans ve icra örnekleri sunulacak.

26 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan müzik kursunda, katılımcılar Rebab, Kopuz, Ney, Çeng gibi eski Orta Asya enstrümanlarını yakından bir görebilecek, icra edebilecek ve makam musikisinden örnekleri öğrenmek için ilk adımı bu kursta atabilecekler.

Aynı gün akşamı gerçekleşecek olan etkinlikte katılımcılar herhangi bir deneyim koşulu aranmaksızın Sema edebilecek veya dinleyici olarak katılabilecekler.

27 Kasım Pazar günü "Furkan" (iyi ile kötüyü birbirinden ayırt etme) konulu seminerde ise günlük hayatta Tasavvuf düşüncesini uygulama üzerine sohbet, müzikterapi uygulaması ve makam müziklerinden örnekler verilecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı